KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11486434
nr 1148 6434
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Teckning, Scendekoration, motivet: 33x30
Kondition: fuktskador, skadad ram
måndag 4 december 2017
kl 20:27:58
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg